Albert Neuhuyslaan 53 | 8072 HJ Nunspeet | Telefoon 0341-760029 | E-mail info@juniorcollegenunspeet.nl

Koningsspelen 2019

Vrijdag 12 juni heeft de onderbouw van het Junior College meegedaan aan de Koningspelen. Onze leerlingen en alle andere basisscholen in Nunspeet kwamen samen op Sportpark de Wiltsangh voor een sportieve koningsdag. We begonnen de ochtend met een gezamenlijk onthaal en het dansen van de Pasapas! Daarna gingen we met onze vijf klassen uiteen. Iedereen had een eigen sportonderdeel. Na 20 minuten rouleerden we door naar een volgend onderdeel. In totaal hebben we vier verschillende onderdelen gedaan. Diverse onderdelen waren: tafeltennissen, mountainbiken, abseilen, stormbaan, karate, judo, levend mastermind, steen-papier-schaar, hockey en trefbal. Het weer was gelukkig droog, maar wel best fris. Gelukkig hadden onze doorzetters daar geen last van. Ondanks de grootte van de Koningsspelen, hebben onze leerlingen super goed meegedaan! Het was een fijne en sportieve dag.
Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux